Atlama ipi Çeşitleri ve Faydaları

Günümüz şehir yaşamında stress, yoğun tempo ve sabit hareketsiz mesai saatleri ile birçok kişi kas ve eklem ağrılarından muzdarip. Spor salonu için zaman ayıramayan, kısa sürede etkili bir egzersiz yapmak isteyenlerin tercih edebileceği en etkili egzersiz türlerinden biride atlama ipi ile 5 dakika ip atlamak olacaktır. Kardiyo gelişimi en çok kalp sağlığı için önerilen ve her yaşta uygulanması gereken egzersiz türlerinden biridir. Sıkı ve kaslı ve çekici bir vücut ile beraber aynı zamanda sağlıklı bir vücut yapısıda bir o kadar önemlidir. En etkili kardiyo çalışması olarak koşu ve tempolu yürüyüş akla gelir. Ancak koşu yapabilmeniz için ya uygun bir parkura yada evinizde koşu bandına ihtiyacınız olacaktır. Ancak ip atlama egzersizleri için bunların hiçbirine ihtiyacınız olmayacaktır. Yani atlama ipi ergonomik taşınabilir olduğundan istediğiniz yerde istediğiniz zaman yapabileceğiniz çok etkili bir kardiyo çalışmanız olacaktır. Ayrıca ip atlarken bacak ve selülit bölgeleri içinde mükemmel bir çalışma yapmış olacaksınız.

Sayaçlı Atlama ipi

Evde ip atlama egzersizleri için sporfitaletler.com sitemizde onlarca atlama ipi seçeneğine ulaşabilirsiniz. Atlama ipi için kullanılan malzemenin yanında renk ve tasarım olarakta beğeninize göre seçim yapabilirsiniz. Genel anlamda pvc plastik kablo şeklinde üretilen atlama ipleri ideal ağırlığı ile hem başlangı seviyesi hemde ileri seviye sporcular için kullanışlı ürünlerdir. Arzu ederseniz bazı markaların ürettiği deri atlama ipi şeklinde modelleride seçebilirsiniz. Ayrıca ip atlama egzersizi yaparken kendinize bir atlama adedi belirlemek ve her geçen gün bu seviyenin üzerine çıkarak hem antrenmandan aldığınız etkiyi hemde kondisyonunuzu daha hızlı geliştirebilirsiniz. Yoğun ve yorucu egzersizlerde bazı zaman sayı saymak problem teşkil edebiliyor o zaman yardımınıza sayaçlı atlama ipi modelleri koşuyor. Tutacaklarında yer alan sayaç ipin her dairesel dönmesi ile 1 artarak atlama adedinizi görmenizi sağlayacaktır. Atlama sonunda sayaç üzerindeki düğme ile sayacı sıfırlamanızda mümkündür. Bu şekilde çok daha etkili ve faydalı şekilde ip atlama antrenmanınıza yapabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Sayaçlı Atlama ipi, Deri ip Nerede Satılır ?

Kondisyon gelişimi için üretilen ufak ama bir o kadar etkili tüm ekipmanlara http://www.sportifaletler.com/kucuk-kondisyon-aletleri sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bazı ip atlama ürünlerinde markalar fiyat indirimine gidebiliyor yada firmamız kampanya yaparak aynı ürünü daha düşük fiyata daha çok adetlerde satmayı amaçlayarak hem müşteri memnuniyeti kazanmak hemde sirkülasyon ile stokları eritmek adına cazip fiyatlar sunabiliyoruz. Tüm bu şekildeki avantajlı ip atlama ürünlerine indirimli kampanyalı atlama ipleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde en yukarıda belirtilen ödeme sınırına kadar olan siparişlerinizi kapıda ödemeli atlama ipi olarak sipariş vererek ödemenizi kapıda teslimatta yapabilirsiniz. Yada % 5 gibi indirimlerle banka havale, ptt havale gibi ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

SportifAletler.Com ekibi olarak size en uygun, en ucuz ve kaliteli ürün prensibi, ayrıca kapıda ödeme avantajı ile güvenli alışveriş yapmanız için çalışmaktayız. Evinizde kullanabileceğiniz en uygun ve kaliteli atlama ipi seçeneği ile hem eğlenceli hemde etkili bir egzersiz yapmanız mümkün. Sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...

1