Barfiks Aleti ile Barfiks Çekmenin Faydaları Nelerdir ?Evinizin rahatlığında kas yapma ve vücut geliştirme egzersizleri içinde en çok başvuracağınız hareket barfiks demiri ile barfiks çekmek olacaktır. Kapı arası veya koridor arasında basit şekilde monte edilebilen bu aletler ile bicepslerinizi geliştirebilir ayrıca kol, omuz, sırt ve karın kaslarınızı çok kolay şekilde güçlendirebileceksiniz. Barfiks Hangi Kasları Çalıştırır ? Barfiks çubuğu ile çalışırken en fazla sırt ve pazu bölgelerini çalıştırabilir ayrıca çeneniz barfiks barı' nın üst kısmına geldiğinde ise alt trapez, ters majör ve arka omuz kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Kapı barı ile yapacağınız egzersizler sonucu kas ve iskelet sistemi sorunları olan duruş problemlerini de minumum seviyeye çekebilir daha dik bir duruş ile fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Barfiks Çekme Boy Uzatır mı ?


Düzenli ve etkili bir şekilde kilonuza ve kondisyon oranına göre oluşturacağınız barfiks programı ile boy uzatmanız da mümkün olabilir. Bu çalışmalarda daha çok koridor barı gibi ürünlerde ürüne asılı kalarak ilk zamanlarda 15-20 saniye asılı kalarak başlayabilirsiniz. Daha sonra bu süreyi her egzersiz gününde 5'er saniye arttırarak hem omurga yapınızı uzatıp düzleştirebilir hem de kol ve omuzlarınızın daha rahat barfiks çekecek kapasiteye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Barfiks Aleti ile Barfix Nasıl Çekilir ?


Barfiks çekme teknikleri ile daha kolay ve etkili şekilde kas gelişimi mümkündür. Yeni başlayanlar ilk 1-2 hafta çok zorlanabilir ancak zamanla kollar ve omuzlardaki belirli kasların ve kıkırdakların gelişimi ile nizami şekilde barfix çekmeye başlayacaklardır. İlk 1-2 hafta süre içinde zorlananlar barfiks çubuğuna asılı kalarak egzersiz yapabilir. Her gün 2-3 seans bu şekilde çalıştıktan sonra 10 gün içinde daha rahat barfiks çekmeye başlayabileceğinizi göreceksiniz. İleri seviye barfiks programı ile çalışanlar ayak bileklerine el ve ayak ağırlığı adı altında yer alan ürünler ile profesyonel şekilde kas gelişimi sağlayabilirler.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Barfiks Demiri Nerede Satılır ?


En etkili ve fonksiyonel barfiks demiri, kapı barı ve iron gym ve multi fonksiyonel barfiks çekme aleti seçeneklerine indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyat avantajı ile sitemizden ulaşabilir. Sitemizde zaman zaman bazı markalarda fiyat düşüşü ile avantajlı ürünler yayınlanmaktadır tüm bu indirimli barfiks aleti ürünlerine sitemizdeki kampanyalı barfiks demiri linki ile ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz ödemenizi kapıda nakit ödeme veya kapıda kart ile ödeme şeklinde güvenle satın alabilirsiniz.

Sportifaletler.com ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...
1