Bel ve Basen inceltici Twister Disc Faydaları ve EtkileriKüçük kondisyon aletleri kategorisinde en çok tercih edilen ürünler içinde özellikle bayanların bel, karın ve basen bölgelerindeki fazlalıklar için kullandığını twister aleti geliyor. Ufak ve taşınması kolay bir ebatta olduğu için egzersiz aletinizi yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlıyor. Aletsiz olarakta bel bölgesini inceltmek için spor salonu ve profesyonel spor hocalarının en çok kullandığını ve tavsiye ettiği hareket bel çevirme hareketidir. Bu hareketi aletsiz şekilde yaptığınızda ayak tabanlarınız yerde sabit kaldığı için özellikle ayak bilekleri ve diz bölgesinde kas zedelenmelerine sebep olabiliyor. Bu yüzden twister disc adı verilen bel ve basen inceltci twister aleti çok daha kolay ve etkili şekilde bel bölgesindeki yağlanmalardan ve basen bölgesindeki yağlı dokuları yakmanıza yardımcı olacaktır.

Bel ve Basen inceltici Twister ile Egzersiz ve Çalışma Programı


Evde twister ile çalışarak özellikle bel çevresinde simit şeklinde oluşan yağ dokusu ile basen ve üst baldır selülit bölgesindeki yağlanmaları ve selülitleri gidermek için evinizde göz önünde bulundurmanız daha sık kullanmanıza ve daha kısa sürede etki görmenize yardımcı olacaktır. Hergün twister ile ortalama 15-20 dakikalık egzersizlere devam ederek ortalama 3 hafta gibi sürelerde özellikle bel ve basen bölgesindeki incelmeye yardımcı olabilirsiniz. Ürün detay sayfalarında açıklamalarda yer alan kullanım şekilleri ve kullanımı gösteren tavsiye videoları ile çok daha etkili antrenmanlar yapabilirsiniz. Yağ yakımının ve vücuttan atılımının daha kolay olabilmesi için günlük su tüketiminize (günde 2 lt.) özen göstemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bel göbek bölgesindeki istenmeyen yağlanmaları gidermenin en önemli egzersizlerinden iride mekik çekmektir. Twister özelliğide bulunan ab rocket twister mekik aleti veya tüm mekik çekme ürünlerimize mekik aleti kategorimizden ulaşabilirsiniz. Zayıflama ve bel inceltme konusunda sayfamızda bel korsesi, termal tayt veya zayıflama kemeri gibi kategorin tümüne zayıflama aletleri ana kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Bel ve Basen inceltici Twsiter Disc Fiyatı ve Nerede Satılır ?


Ev tipi ufak ve pratik kondisyon setleri ve tüm ekipmanlara http://www.sportifaletler.com/kucuk-kondisyon-aletleri sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bazı bel ve basen inceltici twister ürünlerinde markalar fiyat indirimine gidebiliyor yada firmamız kampanya yaparak aynı ürünü daha düşük fiyata daha çok adetlerde satmayı amaçlayarak hem müşteri memnuniyeti kazanmak hem de hızlı sirkülasyon ile stokları eritmek adına cazip fiyatlar sunabiliyoruz. Tüm bu şekildeki avantajlı spor aletlerine indirimli kampanyalı spor aletleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlı küçük kondisyon setlerine ise indirimli kampanyalı kondisyon setleri linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde en yukarıda belirtilen ödeme sınırına kadar olan siparişlerinizi kapıda ödemeli bel ve basen inceltici twister olarak sipariş vererek ödemenizi kapıda teslimatta yapabilirsiniz. Yada % 5 gibi indirimlerle banka havale, ptt havale gibi ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

SportifAletler.Com ekibi olarak size en uygun, en ucuz ve kaliteli ürün prensibi, ayrıca kapıda ödeme avantajı ile güvenli alışveriş yapmanız için çalışmaktayız. Evinizde kullanabileceğiniz en uygun ve kaliteli bel ve basen inceltici twister disc aleti seçeneği ile hem eğlenceli hemde etkili bir egzersiz yapmanız mümkün. Sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...

1