Boks Kum Torbası ile Boks Yapmanın Faydaları Nelerdir ?Son yıllarda beğeni kitlesinin ve sevenlerinin hızla arttığı bir spor dalı boks. Evinizin konforunda standart yükseklikteki tavana sadece bir çengel veya özel asma aparatı ile asabileceğiniz boks kum torbası kullanarak günümüzün durgun ve hareketsizlk ile oluşan en yaygın rahatsızlıklarından olan kas ve iskelet sistemi problemleri sonucu oluşan ağrıları kısa sürede yok edşlebildiğini göreceksiniz.. Boks yapmak hem çok eğlenceli hemde çok büyük efor gerektiren bir spor dalıdır. Neredeyse tüm vücudunuzu aynı anda çalıştırabilir etkili şekilde kondisyonunuzu da geliştirmenize imkan sağlar. Antrenman süresinde gölge boksu ve ayak eskrimleri ile sürekli hareket halinde olacağınızdan kan dolaşımınız ve metabolizmanız hızlanarak hem yağ yakımı sağlayacak hem çok etkili bir kardiyovasküler egzersiz yapmış olacaksınız. He antrenman sonunda kendinizi daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz. Kum Torbası ile yapacağınız egzersizler sonucu kas ve iskelet sistemi sorunları olan duruş problemlerini de minumum seviyeye çekebilir daha dik bir duruş ile fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Boks Kum Torbası ile Çalışma ve Antrenman Programı ?


Düzenli ve etkili bir şekilde kilonuza ve kondisyon oranına göre oluşturacağınız boks programı ile kısa sürede kas gelişimi sağlamanız ve kondisyon geliştirmeniz mümkün olabilir. Boks antrenman programı oluştururken vücut kitle indeksinizde dikkate alarak düşük seviyeli antrenmanlardan başlayabilirsiniz. Yeni başlayan için ürünlerin detay kısımlarındaki örnek çalışma videosunu izleyerek haftada 3 seans 30 dakikalık çalışma programı ile başlayabilirsiniz. Daha hızlı kondisyon gelişimi için boks çalışmaları öncesinde atlama ipi ile 5 dakikalık bir egzersizi önerebiliriz.

Boks Kum Torbası ile Çalışarak Zayıflama ve Kas Geliştirme ?


Boks kum torbası ile düzenli egzersizler yaparak yağ yakımını hızlandırmanız çok kolay olacaktır. Boks kardiyovasküler birçok egzersizi birarada barındırdığı için kısa sürede sağlıklı ve doğal şekilde kilo verebileceksiniz. İleri seviye boks programı ile çalışanlar ayak bileklerine el ve ayak ağırlığı kategorisi altında yer alan ürünler ile profesyonel şekilde kas gelişimi ve kondisyon çalışmaları sağlayabilirler.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Boks Kum Torbası Nerede Satılır ?


En kaliteli, en kullanışlı ev tipi boks torbası veya salon tipi boks kum torbası seçeneklerine indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyat avantajı ile sitemizden ulaşabilir. Ayrıca bazı boks torbası üretimi yapan markalar zaman zaman fiyat indirimi ile avantajlı hale gelebiliyor. Bu fırsatları kaçırmamak için kampanyalı indirimli boks kum torbası linkini takip edebilirsiniz. Arzu ederseniz ödemenizi ekstra indirim sağlanan ve peşin ödemeli şekilde banka havalesi ile isterseniz de teslimat anında kapıda ödemeli boks kum torbası şeklinde güvenle satın alabilirsiniz.

Sportifaletler.com ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...
1