Adam Şeklinde Ayaklı Ayarlanabilir Boks Vurma Standı Özellikleri ?Dövüş sporu ile ilgilenenlerin en çok sahip olmak istediği aksesuarlardan biride adam figürlü boks vurma standı olacaktır. Bu standlar ile çok daha etkili ve gerçeğe yakın maç performaslarına alıştırmalar yapabilirsiniz. Boksun haricinde Muay Thai, kick box ve taekwondo gibi tekmeninde kullanıldığı dövüş sporlarının antrenmanlarında yüksekliği ayarlanabilir düz formda veya adam manken şeklinde boks standı kullanmak teknik gelişimi için oldukça faydalı bir çalışma şeklidir. Boks vurma standı ürünleri içi genellikle dolgu sünger ile kaplıdır. Esnek ve darbe emici bu yapı ile yumruk ve tekmeleriniz şiddetini daha iyi ayarlayabilirsiniz. Bazı modeller şişirilebilen formda da üretilmektedir. Ayak kısmındaki bölmeye standın devrilmemesi için kum veya su doldurulabiliyor. Daha sağlam ve güçlü olabilmesi için tavsiyemiz kum doldurma yönünde olacaktır. Genellikle kademeli veya sıkıştırmalı vidalı yüksekliği ayarlanabilen modeller çalıştığınız harekete göre kendi boyunuza göre ayarlayarak maksimum çalışma performansı ile mükemmel antrenmanlar yapabilirsiniz. Ayrıca evinizde veya işyerinizde her zaman bir boks torbasını tavana asma şansına sahip olamayabilirsiniz. (Standart torbalar için boks torbası sayfamızı ziyaret edin.) Sürekli tavanda sabit yerinde duran boks torbası birçok kişi için sıkıntı yaratabilir ancak bu tarz ayaklı taşınabilir ergonomik boks vurma standı ürünleri çok işinize yarayacak. Kullanmadığınız zaman istediğiniz yere çekip hem görsel hem zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tüm bunların yanında günlük stresinizi atmak için bile adam figürlü manken şeklinde üretilen ayaklı bu boks yapma standlarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Evinize geldiğinizde 10 dakikalık bir seans ile bütün stres ve sinirinizden bir anda sıyrımanız olasıdır.

Ev Tipi Ayaklı Yüksekliği Ayarlanabilir Adam Figürlü Manken Şeklinde Boks Vurma Standı Nerede Satılır, Nasıl Alınır ?


SportifAletler.Com sitemizde en kaliteli ve garantili, amatör, profesyonel boksörler veya tüm dövüş sporları tutkunları için uygun boks vurma standı çeşitlerine ulaşabilir. Ayrıca ayaklı boks standı siparişinizin ödemesini siteden peşin ödemeli ve ekstra indirimli banka havalesi yolu ile güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

SportifAletler.com Ailesi olarak en iyi ve en kaliteli adam şeklinde boks standı modellerini beğeninize sunuyoruz. iyi günlerde kullanmanız dileği ile...
1