Power Twister - Bük BükBük bük aleti orjinal ismi her ne kadar power twister olsada ülkemizde uzun yıllardır ardı ardına bükülerek çalışıldığı için en uygun bük bük olarak adlandırılmış ve tanınmış durumda. Ufak ve basit bir alet gibi görünsede bük bük ile göğüs kasları, omuz, alt kol ve pazu bölgeleri için mükemmel etki gösteren bir egzersiz alet diyebiliriz. Evinizde pratik şekilde kurup günlük düzenli egzersizlerini yapabildiğiniz küçük kondisyon aletleri içinde muhakkak bulundurmanız gereken ve düzenli olarak çalışmalar ile çok faydasını görebileceğiniz bir ürün. Genelde dambıl seti ile yapılan kas gelişimini hızlandırmak için kullanılabilir. Üretim veya ithalatını yapan firmalar genelde ürünün 2 boyunu temin etmektedirler. Bunlar 60 cm ve 65 cm uzunluğundaki modelleridir. Ürün ne kadar uzun olursa bükme işlemi o kadar kolay olabiliyor ancak ortadaki yayın kalınlığı ve basıncına göre farklılıkta gösterebilir. Ayrıca basınç seviyesi olarak 20 kg veya 30 kg basınç uygulayan modelleride mevcut.

Bük Bük ile Egzersiz ve Çalışma

Evde bük bük ile çalışarak özellikle göğüs kası gelişimi için ideal antrenmanlar yapabilirsiniz. Unutmamak gerekiyorki hangi antrenmanı yaparsak yapalım önemli olan düzenli bir şekilde devam etmektir. Bu tarz çalışmalar ile ortalama 3 hafta gibi sürelerde gözle görülen etkiler oluşmaya başlayacaktır. Ürün detay kısmında yer alan video ile örnek bir ürünün çalışma egzersiz şeklinide görebilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Power Twister Bük Bük Fiyatı ve Nerede Satılır ?

Kondisyon gelişimi için üretilen ufak ama bir o kadar etkili tüm ekipmanlara http://www.sportifaletler.com/kucuk-kondisyon-aletleri sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bazı göğüs çalıştırıcı power twister bük bük aleti ürünlerinde markalar fiyat indirimine gidebiliyor yada firmamız kampanya yaparak aynı ürünü daha düşük fiyata daha çok adetlerde satmayı amaçlayarak hem müşteri memnuniyeti kazanmak hem de hızlı sirkülasyon ile stokları eritmek adına cazip fiyatlar sunabiliyoruz. Tüm bu şekildeki avantajlı spor aletlerine indirimli kampanyalı spor aletleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlı küçük kondisyon setlerine ise indirimli kampanyalı kondisyon setleri linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde en yukarıda belirtilen ödeme sınırına kadar olan siparişlerinizi kapıda ödemeli power twister bük bük olarak sipariş vererek ödemenizi kapıda teslimatta yapabilirsiniz. Yada % 5 gibi indirimlerle banka havale, ptt havale gibi ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

SportifAletler.Com ekibi olarak size en uygun, en ucuz ve kaliteli ürün prensibi, ayrıca kapıda ödeme avantajı ile güvenli alışveriş yapmanız için çalışmaktayız. Evinizde kullanabileceğiniz en uygun ve kaliteli göğüs çalıştırıcı power twister bük bük seçeneği ile hem eğlenceli hemde etkili bir egzersiz yapmanız mümkün. Sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...

1