Dambıl Çalışma Programı Resimli


Vücut Geliştirme Programı ; Dambıl çalışma ve etkili şekilde kas geliştirmek için kendinize en uygun çalışma programı oluşturmanız önemlidir. Aşağıdaki örnek dumbell çalışma hareketlerine göre değişik varyasyonlar düşünebilirsiniz. Evde Dambıl Hareketleri şekillerinde en ideal ürün olarak ağırlığı ayarlanabilir dambıl setlerini seçmeniz sizin için daha uygun olacaktır.

Evde dambıl hareketleri yaparken mümkünse çalıştırdığınız iki bölge arasında 20 dakikalık dinlenme öneriyoruz. Örnek olarak göğüs çalışmasından sonra 20 dakika mola vererek kol çalışmasına geçebilirsiniz. Dambıl ile çalışmaya yeni başlayanlar 30 gün boyunca her hareketten 3 set yapacak şekilde ve ve her sette 8 tekrar yapacak şekilde çalışabilirler. 30 gün sonunda 4 set 8 tekrar ve daha ileride kendinize kazandığınız kas kitlesine göre uygun program oluşturabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.

Dambıl Hareketleri


En etkili ve sağlıklı kas geliştirme için en ideal dambıl hareketleri ; Farklı kas gruplarını çalıştıran dambıl hareketleri kısaca, Göğüs Geliştiren Dambıl Hareketleri, Dambıl ile Omuz Geliştirme Hareketleri, Sırt ve Kanat Geliştirme Hareketleri, Ön Kol Geliştirme Hareketleri, Arka Kol Geliştirme Hareketleri, Bilek Geliştirme Hareketleri, Karın Kası ve Mide Geliştirme Hareketleri, Bel Kaslarını Geliştirme Hareketleri, Bacak Geliştirme Hareketleri, Kalf Geliştirme ve Pazu Geliştirme Hareketleri olmak üzere çok çeşitli hareketler mevcuttur. ileriki günlerde Dambıl Seti Blog sayfamızda bir çok vücut geliştirme ve dambıl ile kas yapma egzersizlerinin resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Dambıl Seti Fiyatları ?


Dambıl Fiyatları sitemizde 0,5 Kg ağırlığında plastik veya vinyl kaplı dambıllar ortalama 10 TL' den başlayarak en gelişmiş ve kullanışlı yaklaşık 50 kg dambıl setleri ise 350 TL ile 400 TL civarına satılmaktadır. Dambıl alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu sabit dambıl ile başlarsanız birkaç ay içinde vücudunuz kaslarınız alışacağı için dambıl hafif gelmeye başlayacak ve kas gelişiminiz yavaşlayacaktır. Daha çok yanları vidalı ağırlığı ayarlanabilir plastik dambıl seti veya demir dambıl seti modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Kapıda Ödemeli Dambıl Seti Nerede Satılır ?


En kaliteli, en kullanışlı dambıl seti seçeneklerine indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyat avantajı ile sitemizden ulaşabilir. Arzu ederseniz ödemenizi kapıda nakit ödeme veya kapıda kart ile ödeme şeklinde güvenle dambıl setleri sayfamızdan alabilirsiniz.

Sportifaletler.com ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...
1