El Yayı ve Bilek Güçlendirici AletlerKüçük kondisyon aletleri içinde en çok tercih edilen ve isimlerindende anlaşıldığı gibi ellerimizi ve el bilek bölgelerini güçlendiren geliştiren aletler içinde yer alır. El yayı uzun yıllar el ve parmak kaslarının güçlenmesi için kullanılan ufak ama etkili bir alettir. Bazı zaman el ve parmaklardaki sakatlanmalar, ameliyat veya rahatsızlıklar sonucu oluşan kuvvetsizlik gibi şikayetlerin giderilmesinde kas gelişimi içinde kullanılmaktadır. El yayı modelleri içinde plastik saplı, süngerli el yayı ve ayarlanabilir el yayı şeklinde değişik modelleri mevcuttur. Basit ama kullanışlı bir model düşünüyorsanız hem fiyat uygunluğu açısından çift olarak satılan süngerli el yaylarını tercih edebilirsisniz. ileri seviye çalışmalar için ise daha çok ağırlık ve direnç seviyesi ayarlanabilir el yayı modellerini tercih edebilirsiniz.

Ayarlanabilir El Yayı

Evde kas gelişi egzersizlerinde muhakkak kullanmanızı tavsiye ettiğimiz ayarlanabilir el yayı aleti ile el ve alt kol kaslarınızı kısa süre içinde istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz. Ayarlanabilir modellerde genellikle 5 kg ile 20 kilo arası ayarlanabilir yada 10 kg ile 40 kg arası ayarlanabilir modeller mevcuttur. Tek olarak satılan bu ayarlı model el yayları üzerindeki yayın sertliğini ayarlayabildiğiniz düğme ile istediğiniz zorluk seviyesinde çalışmalar yapabilmenize olanak sağlar.

Bilek Güçlendirici Alet

Bilek ve alt kol kısmındaki kasların güçlü olması birçok spor dalı için olmazsa olmazlardandır. Basketbol, voleybol, hentbol, tenis, badminton yada boks gibi dövüş sporlarında bilek kaslarının güçlü olması çok önemlidir. Wrist Exerciser olarakta geçen el bilek güçlendirici alet ile düzenli kullanımlar ile ortalama 3 hafta gibi kısa sürede bilek kaslarınız çok hızlı şekilde güçlenecektir.

Kapıda Ödemeli En Ucuz El Yayı ve Bilek Güçlendirici Fiyatı ve Nerede Satılır ?

Kondisyon gelişimi ve evde kas gelişimi için üretilen ufak ama bir o kadar etkili tüm ekipmanlara http://www.sportifaletler.com/kucuk-kondisyon-aletleri sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bazı el yayı ve bilek güçlendirici ürünlerinde markalar fiyat indirimine gidebiliyor yada firmamız kampanya yaparak aynı ürünü daha düşük fiyata daha çok adetlerde satmayı amaçlayarak hem müşteri memnuniyeti kazanmak hem de hızlı sirkülasyon ile stokları eritmek adına cazip fiyatlar sunabiliyoruz. Tüm bu şekildeki avantajlı spor aletlerine indirimli kampanyalı spor aletleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlı küçük kondisyon setlerine ise indirimli kampanyalı kondisyon setleri linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde en yukarıda belirtilen ödeme sınırına kadar olan siparişlerinizi kapıda ödemeli el yayı ve bilek güçlendirici alet olarak sipariş vererek ödemenizi kapıda teslimatta yapabilirsiniz. Yada % 5 gibi indirimlerle banka havale, ptt havale gibi ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

SportifAletler.Com ekibi olarak size en uygun, en ucuz ve kaliteli ürün prensibi, ayrıca kapıda ödeme avantajı ile güvenli alışveriş yapmanız için çalışmaktayız. Evinizde kullanabileceğiniz en uygun ve kaliteli süngerli veya ayarlanabilie el yayı ile bilek güçlendirici alet seçeneği ile etkili bir egzersiz yapmanız mümkün. Sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...

1