Acura Cellulife Şarjlı Selülit Giderici Vakum Aleti AC-564 (TDB_8872)

Marka : Acura
Fiyat : ₺34,73  + KDV
KDV Dahil : ₺37,50
* ₺4,54 'den başlayan taksitlerle
Kapıda Ödeme 150 TL Üzeri

ÜCRETSİZ KARGO ACURA BAYİ İLE FATURALI 2 YIL GARANTİLİ

 
 Acura cellulife yeni masaj sistemi
 Kablosuz dizaynı,8 saat şarjlı ile 30 dakikadan fazla! masaj yapabilme imkanı ile aktif masaj keyfini yaşayın
 Acura cellulife evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm konforu barındıran kişisel bir SPA cihazıdır.
 Acura cellulife ile zamandan ve paradan tasarruf ederken cildinizin her seans sonunda çok daha genç göründüğünü şaşkınlıkla izleyeceksiniz.
 5 dakikalık uygulamadan sonra gözle görülür sonuçlar vermektedir. Günde sadece 4-5 dakikanızı Acura cellulife ayırın, selülitlerin,
kol sarkmalarının, yüzdeki yaşlılık belirtilerinin ve  her türlü cilt sorununun giderilmesinde nasıl yardımcı olduğunu hayretler içerisinde gözlemleyin...
Vücudunuzu yeniden şekle sokmanıza yardımcı olur, Selülitlerle savaşmanıza yardımcı olur, fazla yağlarla savaşmanızda etkili bir yöntemdir,
bölgesel incelmeye yardımcı olur, kan dolaşımını hızlandırıcı masaj etkisinin tadını çıkartın. Kullanımı ve uygulaması oldukça kolaydır.

 Acura cellulife'in Sırrı Nedir?
Acura cellulife profesyonel spalar ve cilt uzmanları ile aynı teknolojiyi kullanmaktadır. Hem de bunu evinizin rahatlığında yapabilmektesiniz.
Bunun için saatler ve tonlarca para harcamanıza gerek yok. Celluless ile günde 5 dakikada aynı sonuçları elde edebilirsiniz.
  Acura cellulife Vakum Terapisi Nasıl Kullanılır?
Selülitleriniz için kullandığınız yağ veya kreminizi bölgeye uygulayınız. Acura cellulife vasıtası ile selülit ürününü sürdüğünüz bölgeye masaj uygulamaya başlayınız.
Masaj başlığının derinizi gerdiğini ve çektiğini gözlemleyeceksiniz. O sırada cildinizi sıkılaştırır ve daha genç görünmesini sağlar.