Busso 102 Cm Mavi Trampolin TRM-40

Busso 102 Cm Mavi Trampolin TRM-40 (SPA-BS-TRM-40)

Marka : Busso
Fiyat : ₺256,50  + KDV
KDV Dahil : ₺302,67
₺36,66 'den başlayan taksitlerle
Aynı Gün Kargo 150 TL Üzeri

ÜCRETSİZ VE AYNIGÜN KARGO AVANTAJI İLE FATURALI ÜRÜNLER

Busso Trampolin : 102 cm ( 40") 6 adet paslanmaz ve kalın ayaklardan oluşmaktadır, ürün katlamalı değildir, vidalama tekniği kullanıldığı için daha dayanıklı ve güçlü bir yapısı vardır.

Trambolin faydaları nelerdir:
Küçük, alçak bir trambolinde çalışmak, ağırlığı ve hareketi tüm vücuttaki her bir hücreye uygular ve bu da daha güçlü, daha esnek, daha sağlıklı ve daha zayıf olmanın en etkili yoludur! Hücreler genişler ve bir trambolinin üzerinde zıplarken dikey bir hareketle (yukarı ve aşağı) iletişime geçer. Zıplamadan gelen hızlanma ve yavaşlama vücut içinde basınç değişimleri yaratır ve hücre zarlarına karşı onları uyaran ve güçlendiren artmış bir ağırlık oluşturur. Bütün hareketler bir çeşit hücresel masaj sağlar ve bu da dolaşımı hızlandırır, kan damarlarını açar ve tıkanıklıkları giderir, lenflerin boşaltımını geliştirir ve hücre zarını güçlendirir. Sadece kaslarınız değil bütün vücudunuz sağlık kazanır, temizlenir ve güçlenir hücresel seviyeden başlayarak içten dışa doğru.

Trambolin vücut yağ seviyesini azaltır; bacakları, kalçaları, karnı, kolları ve basenleri sıkılaştırır; çevikliği artırır; dengeyi geliştirir; dayanıklılık verir ve enerjinizi artırır. Ayrıca diğer atletik çalışmalarda performansınızı geliştirir. Ve bunların hepsi, diğer tür egzersizlerin stres etkisine maruz kalmadan gerçekleşir.

Trambolin metabolizmayı uyarır, etkin bir şekilde kalori yakar ve daha da önemlisi asitleri cilt ve diğer boşaltım organlarından atar.

Trambolin obeziteyle savaşır ! Trambolin sinir sistemini dengeler: Egzersiz, stresten kurtulmak için harika bir yoldur. Trambolinin tekrarlayan zıplama hareketiyle sizi tam bir rahatlığa ulaştıracak trans benzeri bir durum yaratan ek bir faydası vardır. Meditasyon veya hipnoz gibi olabilir. Yararlarını sadece zıplarken değil tüm yaşamınızda görürsünüz. Çevresel, fiziksel, duygusal ve zihinsel strese karşı daha dayanıklı olursunuz.