Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri (HND-YS-BD-63-100)

Marka : Spor Byfit
Fiyat : ₺63,00  + KDV
KDV Dahil : ₺74,34
₺9,01 'den başlayan taksitlerle
Aynı Gün Kargo Kapıda Ödeme 150 TL Üzeri Yerli Üretim

ÜCRETSİZ VE AYNIGÜN KARGO AVANTAJI İLE FATURALI ÜRÜNLER

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri

Ürün Ebatları :

Ürün uzatılmadan önceki hali 63 Cm olup , sağ ve sol kısımlarını döndürerek istediğiniz mesafeye kadar uzatabilirsiniz.
Maksimum uzunluğa getirildiğinde ürün 100 Cm' e kadar uzatılmış olur.

Ürün Özelliği :
Üst vücut ve göğüs bölgeleri egzersizleri için çok işlevli antrenman sistemi sahibi olacaksınız.
Kapı Barfiksi sadece birkaç saniye içinde herhangi bir kapıyı kişisel çalışma alanınıza dönüştürerek size zaman ve alan kazandırır.
Omuz hareketleriyle başlayarak bisepsleri çalıştırın.
Kollarınızla asılı kalın ve barfiks çekerek omuzlarınızı, kollarınızı ve sırtınızı güçlendirin.
Daha fit bir görünüm için Kapı Barfiksi Demiri yeterlidir
Döndürülerek, sabitlenmesi gereken yere iyice sıkıştırıldıktan sonra kullanılır.
Koridor ya da kapı aralığı için kullanılır.
Yanlarındaki siyah plastik destekler sayesinde ürün duvarınıza asla zarar vermez.
Oynar başlığı sayesinde bozuk zeminli duvarlarda güvenle ve rahatça kullanılabilir.

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri Kullanımında nelere dikkat etmek gerekir ? 
Üst vücut ve göğüs bölgeleri egzersizleri için çok işlevli antrenman sistemi sahibi olacaksınız.
Kapı Barfiksi sadece birkaç saniye içinde herhangi bir kapıyı kişisel çalışma alanınıza dönüştürerek size zaman ve alan kazandırır.
Omuz hareketleriyle başlayarak bisepsleri çalıştırın.
Kollarınızla asılı kalın ve barfiks çekerek omuzlarınızı, kollarınızı ve sırtınızı güçlendirin.
Daha fit bir görünüm için Kapı Barfiksi Demiri yeterlidir.

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri Özellikleri Nelerdir ? 
100 kg. taşıma kapasitesi vardır.
Barfiks çekmek için kullanıldığı gibi yere bırakıldığında ayaklarınızı bu alete sabitleyerek mekik çekme egzersizi de yapabilirsiniz.
Kapı barını geniş tutarak omuz ve sırt kaslarınızı, dar tutarak ön kol ve arka kol kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
Ürün, renkli kutu içinde sunulmaktadır.
Ellerinizin sağlığı düşünülerek üst kalite süngerler yerleştirilmiştir.

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri Nasıl Kullanılır ? 
Günde sadece birkaç dakika ile güçlü kaslara ve fit vücut görünümüne sahip olabilirsiniz.
Kapı Barfiksi Demiri ile barfiks, asılma, mekik aleti ve daha birçok hareketi tek bir alet yardımıyla yapabilirsiniz. Başka ek bir ürün almanıza gerek kalmaz.
Vücudunuzun üst kısmını, göğüs çevresini, sırt bölgesini, kolları ve karın bölgesini güçlendirmek için ihtiyacınız olan tüm egzersizleri yapmak için tek ürün kullanmak yeterli olacaktır.
Ve sonuçları sadece 30 gün içinde görebilirsiniz.
Kol, omuz ve göğüs kaslarını daha fazla geliştirmek isterseniz dambıl setleri kategorimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.
Kollarınızın üst arka kısmını çalıştırmak için dayanıklı taban sağlar.
Daha sonra antrenmanınıza kapınızın eşiğinde mükemmel mekiklerle devam ederek kaya gibi güçlü karın ve oblik kaslarına sahip olabilirsiniz.

Spor Byfit 63-100 Cm ile Barfiks Çekmenin Faydaları, Zararları, en Kolay Yolları ve Püf Noktaları
Avuç içiniz size bakarak yaparsanız, pazılarınız, dışarı bakarak yaparsanız sırtınız daha çok çalışacaktır.
Her iki türlü barfiks hareketinde de, kolların geniş tutulması daha fazla kas gelişimine olanak sağlayacaktır.
Bele ağırlık bağlanarak veya ayağa ağırlık koyularak yapılırsa, etkisi daha da artar.
Hareketin yapımı esnasında acele edilmemeli, yavaş, yavaş ve düzenli barfiks çekilmelidir.
Omuz hareketleriyle başlayın.
Bisepsleri çalıştırın, kollarınızla asılı kalın ve barfiks çekerek omuzlarınızı, kollarınızı ve sırtınızı güçlendirin.

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri Kurulumu, Takma, Nasıl Kullanılır ve Görsel Kullanımı Videosu ( Benzer Bir Ürün Baz Alınarak Hazırlanmıştır. )

 
 

Spor Byfit Barfiks Çekme Aleti ile Barfiks Çekmek Boy Uzatır mı ?


Boyunuzu uzatmanın en iyi yolu düzenli olarak boy uzatma egzersizleri yapmaktan geçer. En iyi boy uzatma egzersizlerinden biride kapıda ödemeli barfiks demiri ile barfiks çekmektir. Boy uzatma egzersizlerinden çoğu vücudunuzu ve omurganızı esnetmesinden dolayı hem uzama sağlar hem de daha düzgün ve dik bir duruş sağlar. Asılmanın boy uzatmadaki etkisi eğer düzenli ve uzun vadede egzersiz yaparsanız ancak kalıcı olabilmektedir. Barfiks çekerek boy uzatmayı düşünüyorsanız uzun vadede ve düzenli egzersizler sonucu ortalama 2 ile 5 cm civarında boy uzatmanız mümkün olabilir. Barfiks çekmek aynı zamandan bileklerinizin, kol ve omuz kaslarınızın da gelişmesini sağlayacaktır. Boy uzatma egzersizinde barfix hareketini haftanın hergünü günde minumum 5 seans ve her defasında en az 10 saniye asılı kalacak şekilde uygulamanız önerilir.
 

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri ile Barfiks Nasıl Çekilir ?Barfiks çekmeye yeni başlayanlar en başta barfiks çekmekte çok zorlanması gayet normaldir. Barfiks hareketini sağlıklı şekilde yapabilmek için kolunuzdaki belirli bölgelerdeki kas ve kıkırdakların gelişmesi ve sertleşmesi gerekmektedir.

Yeni başlayanlar için öneriler ; ilk 3-4 gün günde 5 defa barfikse sadece asılı kalın ve o şekilde 15-20 saniye sabit kalmaya çalışın. Daha sonraki günlerde bu süreyi 5' er saniye arttırarak devam edin. Bu şekilde yaklaşık 2 hafta içinde çok daha rahat ve nizami şekilde barfiks çekmeye başlayabildiğinizi göreceksiniz.

Barfiks çekerken en yoğun yük sırt ve pazularda olması rağmen kendinizi yukarıya çektiğinizde barfiks barı çene izanıza geldiğinde ise daha çok alt trapez, ters majör arka omuz bölgelerine yük verilerek kas gelişimi sağlanacaktır.

Barfiks çekme egzersizlerinizi geliştirmek için bir süre sonra ayaklarınıza ayak kum torbası olarakta bilinen ayak ağırlığı takarakta hareketten elde ettiğiniz verimi arttırabilirsiniz. Barfiks demiri veya barfiks çbuğu olarak geçen ürünleri aynı zamanda kapının yerden 20-25 cm yükseğe yerleştirip ayaklarınızı buraya takarak mekik aleti olarakta kullanabilirsiniz. Kol, omuz, sırt ve karın kaslarınızı daha hızlı geliştirmek isterseniz barfiks ile beraber düzenli bir program yaparak dambıl seti ile çalışmalar yapmanızı öneririz.

Barfiks Çekme Aletleri kapı arasına monte edilen modeller olduğu gibi koridor arasına monte edebileceğiniz şekilde ürünlerde mevcuttur. Standart bir kapı için almanız gereken ölçü sitemizde 60 cm ile 100 cm arası ayarlanabilir kapı barı seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Koridor arasına takılan barfiks çubuğu düşünüyorsanız 150 cm uzunluğa kadar ayarlanabilir modelleri tercih etmelisiniz.

Barfix çubukları örnek olarak 100 cm ile 140 cm arası ayarlanabilir bir model seçtiğinizde kapınıza gelecek olan ürün 100 cm bir bar gelecek, siz bu barı her iki tarafını döndürerek uzatabilir ve istediğiniz seviyeye gelince duvar arasına sağlam bir şekilde sıkıştırmış olacaksınız. Ürünlerin her iki tarafındaki kauçuk papuçlar sayesinde duvar veya kapı arasında kayma yapmayacaktır. Arzu edilirse genelde kapı arası olan ürünler ile beraber her iki tarafı için 2 ufak düğme şeklinde monte parçalarını kapınızın her iki yanına vidalayarak barfiks çubuğunuzu bu vidalara denk gelecek şekilde daha da sağlamlaştırabilirsiniz.

Barfiks nasıl çekilir, nasıl kurulur, kapıda ödeme barfiks aleti nereden alınır gibi bilgiler ve makalelere Barfiks Demiri Blog sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Spor Byfit markalı tüm barfiks demiri çeşitleri için https://www.sportifaletler.com/barfiks-demiri?marka=73 adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Spor Byfit 63-100 Cm Ayarlanabilir Kapı Barı Barfiks Demiri Faydaları, Barfiks Çekmenin En Kolay Yolları ve Püf Noktaları Nelerdir ?Barfiks demiri ile yapacağınız çalışmalarda bicepsleriniz geliştirebilecek, omuz, kol ve sırt kaslarınızın gelişmesini sağlayabileceksiniz. Barfiks çekerken avuç içlerinizin size bakacağı şekilde barfiks çbuğunu tutarsanız daha çok pazularınızı geliştirmiş olursunuz. Diğer türlü yani avuç içleriniz karşıya bakacak şekilde çalışırsanız ise sırt ve omuz kaslarınızı daha fazla çalıştırmış olacaksınızdır. Her iki şekilde de elleriniz arasındaki genişliği arttırdığınızda hareketten daha fazla verim alarak daha çok kas grubunun çalışmasını sağlayabilirsiniz.