Selulex Havyar Jeli Selülit Kremi 200 Ml (HND-ERN-SX)

Marka : Selulex
Fiyat : ₺153,00  + KDV
KDV Dahil : ₺165,24
₺20,02 'den başlayan taksitlerle
Kapıda Ödeme 150 TL Üzeri

ÜCRETSİZ KARGO - FATURALI ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Selulex Havyar Jeli Selülit Kremi 200 ML.

Selulex Sayesinde Selülitlere Son
Dünyada değeri gittikçe artan ve estetik merkezleri ile zayıflama kliniklerinde sıkça kullanılmaya başlanan havyar jeli sayesinde birçok insan selülite, bölgesel incelmeye, zayıflamaya, vücutta oluşan sarkmalara, herhangi bir nedenle oluşmuş olan cilt çatlaklarına kolaylıkla çare bulmaktadır.
Havyar, bilindiği gibi balık yumurtasıdır ve yüksek oranda Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, A ve E vitaminleri, Potasyum ve Selenyum içermektedir. Bu içeriklerin yanısıra, fosfolipid ve protein yönünden de oldukça zengin olan havyar jeli, cilde yeniden hayat verebilen bir yapıdadır.
Selulex Havyar Jeli İle Başaracaksınız
Kan dolaşımı, damar ve lenf düzensizliklerini gidermeye yardımcı olur.
Yağ yakımını hızlandırır.
Cilt hücrelerini uyarıp hareketlendirerek ciltte sıkılaşmayı sağlar.
Selülit oluşumu gözlenen bölgelerdeki şekil bozukluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Ciltte oluşan deformasyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve cildin eski haline dönmesini kolaylaştırır.
Cildin nem yapısını düzene sokar ve daha nemli bir cilt oluşumuna katkıda bulunur.
Cildin elastikiyetini tekrar kazanmasını sağlar.
Emzirme sonrası oluşan ve giderilmesi gerçekten çok zor olan “göğüs sarkması” sorununa karşı etkili bir düzenleyici yardımcıdır.
Selulex Havyar Özlü Jel İle Kendinizi Yeniden Yaratın…
Selulex, tamamen doğal içeriği sayesinde birçok üründen farklıdır ve sağlığınızı tehlikeye atmaz.
Tüm dünyada kabul edilen ve cilt yapısına olumlu etkileri nedeniyle gittikçe popülerleşen havyar özü, cilt sorunları ile mücadele etmenizde en etkili yardımcınız olacak, sadece bir tek sorunla değil, birçok sorunla aynı anda mücadele etmenizi sağlayacaktır.
Kullanımı kolay, etkileri kalıcı ve hızlı bir şekilde ortaya çıkan Selulex, sizi bile şaşırtacak, belki de sizin bile unuttuğunuz eski güzel cildinize tekrar kavuşmanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.
Sorunlarınızı gözden geçirin ve eğer selülit, bölgesel incelme, zayıflama, cilt sıkılaştırma, cilt yenileme, cilde elastikiyet kazandırma gibi sorunlar yaşadığınızı düşünüyorsanız, en kısa sürede Selulex kullanmaya başlayın; ne demek istediğimizi o zaman daha iyi anlayacaksınız.
Başka hiçbirşeye ihtiyaç duymadan, sadece havyar özlü jel kullanarak birçok cilt sorununundan kurtulmak, hem kolay hem de kalıcı bir şekilde kurtulmak mümkün.
Güzellik merkezlerine, spor aletlerine, sağlığı riske atan tedavi yöntemlerine geçit vermeden, sadece Selulex uygulayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Selulex Havyar Özlü Jel’in İçeriği
“Tropik sulardan gelen sağlık” olarak nitelendirebileceğimiz Selulex, etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış ve birçok alanda kullanılan içeriklerin doğru bir şekilde karışımı olarak biraraya gelmiştir.
İçeriğinde, sağlığınızı tehlikeye atacak ya da size zarar verecek hiçbirşey bulunmayan Selulex ile cildinizin ihtiyaç duyduğu birçok vitamin, mineral ve protein türlerini elde edeceksiniz ve cildinizdeki değişime siz bile şaşıracaksınız.
Havyar Özü: Balık yumurtası olan havyar, yüksek oranda protein, A ve E vitamini, Omega 3 ve Omega 6, Potasyum ve Selenyum içerir. Doğanın bir mucizesi olan havyar özü sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu birçok etken maddeyi karşılayabilirsiniz.

Selulex Nasıl Kullanılır ?
Kullanımı oldukça kolay olan Selulex sayesinde cildinizdeki canlanma ve sıkılaşmaya çok kısa sürede şahit olacaksınız.
Etkileri kalıcı ve hızlı bir şekilde ortaya çıkacak olan Selulex, sizi eski günlerinizdeki gibi daha güzel ve canlı bir cilde kavuşturacak.
Selulex kullanmadan önce, uygulama yapacağınız cilt bölgesinin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. En etkin sonuca ulaşmanın yolu, cildin temiz ve kuru olmasından geçer.
Uygulama yapacağınız bölgeyi belirleyip temizledikten sonra, gün içerisinde 3 defa uygulama yapmanızda fayda vardır.
Elinize bir miktar Selulex Havyar Özlü Jel alıp, uygulama yapacağınız bölgeye masaj yaparak yedirin.
Jel, cildiniz tarafından emilene kadar aynı harekete devam edin.
Özellikle günlük duş aldıktan sonraki uygulamaların etkisi diğer uygulamalara göre çok daha etkili olacaktır.

Uyarı: Selulex yüz bölgesinde kullanılmamalıdır.