Kaykay ile Nasıl Kayılır, Sürülür, Kullanılır ve Kaymak Öğrenilir Püf Noktaları ?Günümüzde en keyifli ve eğlenceli ekstrem spor dalları arasında kendine yer bulan kaykay karbon, fiberglass veya bambu ham maddesinden oluşan tahtaların alt kısmına takılan terkerlekler ile meydana gelen bir alettir. Eskilerde okyanus kıyısında yaşayan genellikle eğlence ve spor için sörf yapan gençler zaman zaman rüzgarsız havada ne yapabiliriz diye düşünürken karada sörf yapar gibi bu bildiğimiz tekerlekli kaykay modellerinin ortaya çıkmasına yardımcı olmuşlardır. Kaykay tahtalarının alt kısmına ön ve arkaya 2 dingil yerleştirilir. Bu dingiller üzrine 2'şer tekerlek ile toplam 4 tekerlekli kaykaykar ortaya çıkmış olur. Tahtanın kalitesi, tekerlek ve dingillerin kalite, esnekliği ile birleşince mükemmel bir ekstrem spor ortaya çıkmış olur. Sİz henüz kaykay ile kaymayı denemediyseniz ve evinizin yakınında düz beton, asfalt veya okul, park gibi alanların uygun olan yerlerinde sitemiz sportiflaletler.com dan zevkinize göre seçeceğiniz kaykaylar ile harika zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Kaykay sürmeye yeni başlayanların en önemli konusu güvenlik olmalıdır. Sitemizde yer alan kaykay koruyucu set modellerini muhakkak incelemenizi ve kask takmayı da ihmal etmemenizi önemle tavsiye ederiz. Dizlik, dirseklik ve bileklikten oluşan 3 parçadan oluşan bu koruyucu setler ile hem kendi güvenliğinizi hemde beraber kaydığınız arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamak için en doğru adımı atmış olacaksınız. Aksi durumda kaymayı yeni öğrenenler en ufak bir düşüşte bile istenmeyen sakatlıklar ile karşılaşmaları olasıdır. Alacağınız bu basit önlem ile kaykay maceranız başlamadan bitsin istemezsiniz. Kaykay öğrenemk için sabır çok önemli bir etkendir. İlk başlarda süremediğiniz için sıkılabilir ama sabrederseniz 1-2 hafta içinde daha hızlı ve kolay kayarak çok daha eğlenceli vakit geçireceğinizden emin olabilirsisniz. Ayrıca kaykay sadece ğlence spor için değil aynı zamanda ulaşım aracı olarak bile kullanılması mümkündür. Henüz daha yere temas etmeyen havada giden kaykaylarımız olmasa da :) sitemizdeki amatör veya profesyonel son derece kaliteli kaykaylar ile harika zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Kaykay Çeşit ve Modelleri ile Kaykay Seçimi Nasıl Olmalı ?


Ülkemizde kaykaya ilginin başladığı ilk yıllardan bu yana hep 4 terkelkli kaykaylar ilgi görmüştür. Ancak son yıllarda waveboard kaykay olarakta adlandırılan önde ve arkada 1'er tekerlek ile yani 2 tekerlekli kaykay modelleride çok ilgi görmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Bu 2 teker kaykay modelleri 360 derece dönebilen tekerlekleri ile mükemmel manevra ve hareket kabiliyeti ile çok daha eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Kaykay nasıl öğrenilir, kaykay ile kaymanın püf noktaları gibi bilgilerin , kaykay dersi ve videosu gibi içeriklerin yer aldığı kaykay blog sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Sizde eğlenceli ve keyifli bir aktivite ve hobi sahibi olmak istiyorsanız özgün tasarımları ile ruhunuzu dışarı yansıtabileceğiniz silikon teker kaykay modellerin birini seçip hemen kaymaya başlayabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz 2 Tekerlekli Waveboard Kaykay veya 4 Teker Kaykay Nerede Satılır, Nereden Alınır ?

SportifAletler.Com sitemizde en kaliteli, ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantili en iyi 2 tekerlekli waveboard kaykay ve 4 tekerlekli silikon tekerlekli kaykay modellerini bulabilirsiniz. Bazı kaykay markaları sezona yeni başlarken fiyat indirimi ile açılışı yapıp avantajlı fırsatlar sunabiliyor. Bu fırsatları kaçırmamak için kampanyalı indirimli kaykay sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca kaykay siparişlerinizin ödemesini isterseniz peşin ödemede ekstra indirim sağlayan banka havalesi ile istersenizde teslimat anında kapıda ödemeli kaykay seçeneği ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

SportifAletler.com Ailesi olarak en iyi ve en kaliteli 2 teker waveboard veya 4 tekerlekli kaykay modelleri ile güvenliği elden bırakmadan keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeniz dileği ile.
1