Kondisyon BisikletiHer geçen gün gelişen hızlı ve modern yaşam şekli insanları hareketsiz bir düzen ile kilo almaya sevkederek sağlıksız bir yaşamın önünü açmaktadır. Yazın kısmen daha hareketli geçen günlere nazaran kış aylarında dış mekan sporları iyice azalarak çok daha durağan günlük hayat ile göbek, basen gibi bölgelerden çok daha hızlı kilo alımına sebep olmaktadır. Düzenli şekilde spor salonuna gidemeyenler için çeşitli markalar ve kullanım fonksiyonları ile bu aşamada kondisyon bisiklerleri devreye girmektedir.

Evinizde veya iş yerinizde uygun kullanımlı dikey poziyonlu, yatay kullanımlı veya sadece pedallı modeller bir çok beklentiyi karşılaması mümkün ürünlerdir. Birçok spor bisikleti seçeneğinin gösterge özelliği ile yapılan mesafe, süre, hız, kalp atış hızı veya nabız gibi bilgilerinizi de takip edebiliyorsunuz. Hem elektrikli hemde mekanik modelli kondisyon bisikleri ve kondisyon aletleri birçok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Ayrıca kullanıcının boyuna göre sele yüksekliği, kol mesafesi ayarlanarak kişiden kişiye değişen en ideal boyutlarıda sağlanabilir şekilde üretilmektedirler. Bazı modellerinde ise beraberinde bel inceltici twister, stepper veya dambıl gibi ek aksesuarlarda yer alabiliyor. Teknolojik açıdan zengin ürünlerde akıllı telefona veya tabletinize tam uyum sağlayarak gün içinde harcamanız gereken kaloriyi bile hesaplamanız mümkündür. Tüm bunların dışında ayarlanabilir programlanabilir tasarımlarda nabız ve kalp atış hızınıza göre bisiketin hızı kendiliğinden değişerek en iyi performansı almanız sağlanabiliyor.

Yukarıda belirtilen teknik özellikler ve ihtiyaçlarınıza göre kondisyon bisikleti fiyatları marka, model, elektrikli veya elektriksiz modeller ile beraberinde ek olarak verilen aksesuarları ve özellikleri ile farklılık gösterebiliyor. Tüm bu teknik özelliklerin haricinde satın almak istediğiniz ürünün evinizde veya işyerinizde koyacağınız yere göre ebatını hesaplamanızda da fayda vardır. Diğer yönden seçeceğiniz ürün birazda kendi spor alışkanlığınız ve spor geçmeişinizle bağlantılı olmasına özen göstermek gerekiyor. Uzun yıllar sporsuz bir hayat ve aşırı hareketsiz bir yaşam geçiren bir kişi daha çok elektrikli modelleri seçmeliki kendine en uygun program ve çalışma şekli ile kendini gereksiz ve tehlikeli şekilde biranda yormasın. Ancak normal bir düzeyde günlük yaşantınızda hareket ediyor yürüyüş yapabiliyorsanız elektrikli veya elektriksiz modellerin her ikisinden de tercih edebilirsiniz. Dikey, yatay veya eliptik şekilli bisikletler fazla kilolarınızdan hızla kurtulmanıza ve kondisyon seviyenizi sağlıklı bir yaşantının gereksimleri seviyesine çıkarabilmenizde size çok büyük yardımcı olacaktır. ileri yaştakiler için yatay veya sadece pedallı mini modellerde tercih edilebilir. Ürünlerde kol ve sele seviyesi doğru ayarlandığında aynı zamanda kol ve sırt bölgesindeki kaslarınızı da çalıştırmanız yardımcı olacaktır.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Kondisyon Bisikleti Nereden Alınır ve Nerede Satılır ?

SportifAletler.com sitemizde evde spora yeni başlayanlar veya ileri seviyede egzersiz çalışmaları yapanlar için birçok markadaki tüm spor bisikleti modellerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde zaman zaman bazı markalarda fiyat düşüşü ile avantajlı ürünler yayınlanmaktadır tüm bu indirimli kondisyon bisikleti ürünlerine sitemizdeki kampanyalı kondisyon bisikleti linki ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm fitness bisikleti ürünlerini ister ekstra indirimli banka havale yöntemi ile peşin ödemeli alabilirsiniz, isterseniz ise sitemizden hemen sipariş vererek teslimat anında kapıda ödemeli kondisyon bisikleti seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

SportifAletler.com ailesi olarak kondisyon bisikleti ile sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmeniz dileği ile ...

1