SportifAletler.Com Ödeme Seçenekleri

SportifAletler.Com yenilenen yazılım ve yeni yüzü ile artık sipariş vermek çok kolay. Sipariş aşamaları sonucu ödeme seçeneklerinizi arttırdık. Kolay, hızlı ve güvenli alış veriş için 2007'den beri SportifAletler.Com...

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme (Tek Çekim)- Havale / EFT ile Ödeme - Kapıda Nakit Ödeme

Havale / EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, ödeme aşamasında açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Bilgileri için tıklayınız.

Kapıda Nakit Ödeme

Sportifaletler.com' da beğendiğiniz bir ürün buldunuz ancak kredi kartı bilgilerinizi vermek istemiyorsunuz. O zaman kapıda ödeme seçeneği tam size göre bir ödeme yöntemi. 300 TL ye kadar olan ürünlerde kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ; sadece ARAS kargo ile yapılmaktadır.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme - Tek Çekim

Sportifaletler.com' da beğendiğiniz bir ürün buldunuz ancak kredi kartı bilgilerinizi vermek istemiyorsunuz. O zaman kapıda ödeme seçeneği tam size göre bir ödeme yöntemi. 300 TL ye kadar olan ürünlerde kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ; sadece ARAS kargo ile yapılmaktadır.