Pilates Zayıflatır mı ve Pilatesin FaydalarıPilates Seti ile çalışma evinizde en etkili ve kullanışlı egzersiz çalışmalarından biridir. Pilates Aletleri kilo vermek ve bölgesel incelme sağlamak için kullanabileceğiniz en eğlenceli spor aktivitelerindendir. Karın, basen, ve bel bölgelerindeki fazlalıklarınızdan evinizin rahatlığında kolay bir şekilde kurtulmanız pilates ile mümkün. Son yıllarda ülkemizde pilates egzersizlerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Pilates ile zayıflama sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda kas iskelet sistemi problemlerinden kaynaklanan ağrılarınızı gidermekte çok etkilidir. Kaslarınızı uzatıp gevşettiği için aynı zamanda boy uzaması ve duruş bozukluğunu gidererek daha dik ve daha fit bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Pilatesin bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni tabii ki kullanıcı memnuniyetinin çok yüksek olmasıdır. Pilates ile zayıflama sağlanabileceği gibi aynı zamanda dinlendirici, rahatlatıcı ve sıkılaştırıcı etkisinide göreceksiniz. Düzenli pilates çalışmaları ile vücudunuzun yağ yakma ve kas geliştirme konularında egzersize yeni başlayanlara göre 2 kat daha avantajlı olduğu görülmüştür.

Pilates ayrıca zinde kalmanızı, pozitif ve olumlu düşüncelerinizin gelişmesini, duruş bozuklukları gidermeyi, bölgesel incelme ve sıkılaşma, esneklik, kas gelişimi, kas ve iskelet sistemi problemlerini gidermenize fayda sağlayacaktır.

Evde Pilates Seti ile Pilates Nasıl Yapılır ?


Evde Pilates Egzersizleri Hareketleri ? Tüm egzersiz çeşitlerinde olduğu gibi pilates egzersizi ile en iyi verimi almak için düzenli bir çalışma programı uygulamanız önemlidir. Hareketsiz çalışma ortamı ve stresli yaşam ile kendinizi daha halsiz ve yorgun hissediyorsanız pilates yapmak tam size göre bir egzersiz çeşidi olacaktır. Duruş bozukluğu, kas ve iskelet sistemi ağrılarını gidermek için öncelikle sırt ve bel kaslarınızı güçlendirerek başlayabilirsiniz. Pilates sadece plates topu veya pilates direnç bandı gibi ürünlerde yapılması yeterli olmayabilir. Tüm vücudu etkili bir şekilde çalıştırabilmeniz için sizler için özel olarak dizayn edilen pilates seti kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Pilates hemen herkesin uygulayabileceği bir egzersizler bütünüdür. Ev hanımı ve ofis çalışanı olmanız hiç önemli değil. Çok çeşitli pilates egzersiz türleri ile kendinize en uygun çalışma stilini kısa sürede oluşturabileceksiniz. Pilates yapmak için en doğru zaman genellikle sabah erken saatler olacaktır. Yeni başlayanlar haftada en az 2 seans 30 dakika şeklinde başlayabilirler. Daha sonra haftada 3 egzersize çıkarabilirsiniz. Pilates egzersizleri için pilates seti ürün detayında yer alan pilates egzersiz çalışma videolarını izleyerek çok kolay şekilde çalışma programı oluşturabilirsiniz. Evinizin rahatlığında pilates yapmaya başlamadan önce telefonunuzu kapatın ve dinlendirici bir müzik eşliğinde yada sitemizdeki çalışma videolarını aynı anda izleyerek yardım alabilirsiniz. Pilates egzersizlerinden daha hızlı verim alabilmek için terleme eşofmanı giyerek veya termal şort kullanarakta alacağınız etkiyi arttırabilirsiniz. Pilates çemberi ile yapılacak hareketler içinde en çok iç bacak kaslarını geliştirmek ve kuvvetlendirmeyi sayabiliriz. Ayrıca plates çemberi ile kol, omuz ve sırt kaslarınızıda çalıştırmanıza imkan sağlar. Pilates çalışmalarınızı evde en iyi şekilde pilates minderi olarak bilinen egzersiz spor matları üzerinde yapabilirsiniz. Bu minderlerin kandırmaz özellikleri sayesinde spor yaralanmalarınında önüne geçilmiş olur. Pilates topu seçimi için en önemli kriter kullanıcının boy uzanluğudur. Pilates topları ürün detayında yer alan boy skalasını kontrol ederek seçim yapmanızı öneririz. Sitemizde ayrıca lisanslı şekilde ebruli pilates malzemelerini de güvenle satın alabilirsiniz.

Ayrıca sportifaletler.com sitemizde pilates blog sayfamızdaki pilates hareketleri sayfamızı inceleyerek etkili egzersizler yapabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Pilates Seti ve Malzemeleri Nerede Satılır ?


En kaliteli, en kullanışlı pilates seti seçeneklerine indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyat avantajı ile sitemizden ulaşabilir. Fİyatı düşen ve avantajlı satın alma imkanı sunan setlere kampanyalı indirimli pilates seti linkinden takip edebilirsiniz. Arzu ederseniz ödemenizi ister ekstra indirimli şekilde banka havalesi yöntemini kullanarak indirimli alabilirsiniz istrsenizde teslimat anında kapıda ödemeli pilates seti şeklinde güvenle Pilates Seti sayfamızdan alabilirsiniz.

Sportifaletler.com ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...
1