Step Tahtası ve Multi Stepper Twist Shape FaydalarıStep Aleti evinizde en etkili ve kullanışlı egzersiz çalışmalarından biridir. Step Aletleri kilo vermek ve bölgesel incelme sağlamak için kullanabileceğiniz yoğun ve yorucu çalışma şekilleri barındıran bir spor aletidir. Step yaparak neredeyse tüm vücudunuzu hareket ettirmiş ve dolayısı ile metabolizmanızın hızlanmasını sağlamış olacaksınız. Kan dolaşımının hızlanması ile yağ yakımı hızlanır. Bu tür kardiyo çalışmaları damarlara daha fazla kan ulaşmasını sağlar ve hem zindeliğinizi arttırıp hem kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Step ve aerobik egzersizleri kalori harcamanızı sağlaması ve kas ağrılarını giderdiği için uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Step ile egzersiz aynı zamanda stresi azaltarak uyku problemleri içinde olumlu etkiler göstermektedir. Step çalışması ile harcayacağınız kalori ve yakacağınız yağ oranı egzersizin yoğunluğuna, hareketlerin hızına, atacağınız adımın yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Step tahtası veya twist shape aleti ile yapacağınız egzersizleri ister salonlarda grup eşliğinde istersenizde evinizin rahatlığında ritmik bir müzik eşliğinde eğlenceli şekilde yapabilirsiniz.

Step Tahtası veya Twist Shape Aleti ile Aerobik ve Egzersiz Zayıflatır mı ?


Step Aerobik Nasıl Yapılır ? Tüm egzersiz çeşitlerinde olduğu gibi step yapmaktan en iyi verimi almak için düzenli bir çalışma programı uygulamanız önemlidir. Düzenli step ile yapılan çalışmalarda çok fazla efor sarfedildiği için vücut enerji olarak yağ kullanır ve özellikle bel, basen ve bacak (selülit bölgesi) bölgelerinde gözle görülür bir incelme sağlayabilirsiniz. Step tahtası ile merdiven çıkıp iner şeklinde hızlı ve sürekli yapılan çalışma ile bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için etkili bir yoldur.
Step Aerobik Çalışma Programı ; Step çalışmalarınızı haftalık 3 seans ve her defasında ortalama 25-30 dakikalık çalışma şeklinde uygulamanız önerilir. Step çalışmaları için en ideal zamanlar genellikle sabah saatleri olacaktır. Yeni başlayan kullanıcılar mümkünse sayfamızda ürün detaylarında yer alan step çalışma videosu adı altındaki videoları karşılarına alarak egzersizlerini yapmaları tavsiyemizdir. Step tahtalarının haricinde sitemizde twist shape ve multi stepper aletleri ile de etkili çalışmalar yapabilir. Bu tarz aletler aynı zamanda twist özelliğinide barındırdığı için bel bölgesinin incelmesi için çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Selülit için kullanımlarda aynı zamanda sportifaletler.com sitemizde selülit giderici adı altındaki kategorimizdeki selülit kremi ürünlerinide inceleyebilirler. Step ve aerobik egzersizlerinden daha hızlı verim alabilmek için terleme eşofmanı giyerek veya termal şort kullanarakta alacağınız etkiyi arttırabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Step Tahtası ve Twist Shape Nerede Satılır ?


En kaliteli, en kullanışlı Step Tahtası ve Twist Shape seçeneklerine indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyat avantajı ile sitemizden ulaşabilir. Bu şekilde indirime giren ve avantajlı satın alma imkanı sunan tüm step ürünlerine kampanyalı indirimli step aleti linkinden ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz ödemenizi kapıda ödemeli step aleti şeklinde güvenle Step Tahtası ve Twist Shape sayfamızdan alabilirsiniz.

Sportifaletler.com ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...
1