Tenis Topu Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir ?Tenis oyunu için özel olarak üretilen toplar genellikle sarı renkte üretilir. Tenis Topu iki bölmeden oluşur. Lifle kaplı dış bölgesi ve keçeli iç bölmesidir. Üzerinde ise iki adet geniş dalgalı şerit bulunmaktadır. Tenis oyununda tenis raketi ve tenis topu harika bir iki olması son derece önemlidir. Kaliteli bir raketin yanına muhakkak aerodinamik son derece kusursuz bir tenis topu seçimi yapmanızı öneririz. Sitemizde olan sportifaletler.com üzerinde yeni başlayan amatörler için antrenman ve egzersizlerde kullanabilecekleri orta seviye toların yanında profesyonel tenis topu seçeneklerinide bulabilirsiniz. Tenis topu ne kadar esnek ve yerde zıplayan bir top olsada sert bir şekilde vücudumuza çarptığında canımız yanabilir. Tenis oyununu izlerken veya oynarken topun yüz ve baş bölgesine gelmemesi için sakınmanızda fayda vardır. Profesyonel tenisçilerin yazımız hazırlandığı zaman servis atışlarında hız rekoru 251 km/h olarak hesaplanmıştır. Kapalı ve açık alanda rahatlıkla kullanılabilen en kaliteli ve en çok tercih edilen tenis topu markaları arasında wilson, head, yonex ve delta gelmektedir.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Tenis Topu Nerede Satılır, Nereden Alınır ?


SportifAletler.Com sitemizde en kaliteli, ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantili en iyi tenis topu modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca bazı tenis markaları zaman zaman ürünlerinde fiyat indirimi ile avantajlı satın alma imkanı sunabilmekteler. Bu ürünlerin fırsatlarını kaçırmamak için kampanyalı indirimli tenis topları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca tenis malzemeleri siparişlerinizin ödemesini isterseniz peşin ödemede ekstra indirim sağlayan banka havalesi ile istersenizde teslimat anında kapıda ödemeli tenis topları seçeneği ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

SportifAletler.com Ailesi olarak en iyi ve en kaliteli Tenis Topu ve Malzemeleri ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeniz dileği ile.
1